Twoja paczka do Irlandii lub paczka z Irlandii do Polski ma przed sobą długą i ciężką drogę. Dlatego zanim przekażesz ją naszemu kurierowi zadbaj o właściwe spakowanie przedmiotów, które chcesz wysłać. Wystarczy, że zastosujesz się do prostych porad spisanych poniżej w kilku punktach. Przestrzeganie ich ułatwi pracę kurierowi, a Ty zyskasz pewność dotarcia przesyłki szybko, bezpiecznie i prosto pod wskazany przez Ciebie adres.

1

Nie przekraczaj dopuszczalnej
wagi paczki!

Paczka nie powinna być cięższa niż 33kg, a jej najdłuższy bok nie może przekraczać 195cm. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie paczek ważących ponad 33 kg.

2

Wykorzystaj sztywne i wytrzymałe opakowanie!

Bez względu na to co chcesz przewieźć naszym kurierem, zadbaj o solidne opakowanie. Karton powinien być sztywny i wytrzymały gdyż czeka go długa droga.

3

Nie pozostawiaj pustej
przestrzeni!

Jeśli wysyłane rzeczy nie zajmują całej objętości kartonu prosimy zmniejszyć jego wymiary tak, aby nie pozostawiać pustej przestrzeni (jest narażona na zgniecenie).

4

Pamiętaj, by użyć solidnej
taśmy klejącej!

Kolejną ważną rzeczą jest zaklejenie kartonu, aby podczas wysyłki nie uległ on otworzeniu. Przesyłka musi być solidnie zaklejona odpowiedniego rodzaju taśmą klejącą.

5

Zadbaj o bezpieczeństwo przedmiotów szklanych!

Rzeczy szklane, kruche, delikatne itp. powinny być zabezpieczone folią bąbelkową, przełożone kawałkami styropianu czy owinięte gazetami, by bez szwanku dotarły na miejsce.

6

Prawidłowo zaadresuj
paczkę!

Przesyłka musi być odpowiednio opisana danymi nadawcy i odbiorcy, przy czym jeśli paczka jest z Polski do Irlandii adres odbiorcy w Irlandii prosimy zaklejać np. białą kartką.